ІНФОРМАЦІЯ
про стан матеріально-технічної бази
ЗДО c.Миколаїв
Заклад дошкільної освіти с. Миколаїв введений в експлуатацію з 02 вересня 2019 року. Розрахований на 16 місць.

У 2021-2022 навчальному році у закладі функціонує 1 група з обліковим складом 12 дітей, 8 працівників.

Заклад дошкільної освіти забезпечений кадрами згідно штатного розпису.

Всі комунікаційні системи, працюють безперебійно. Залишається потреба у вентиляційній системі.

Загальна площа території - 0,40 м2, з них будівлі - 870 м2.

Вивільнені приміщення використовуються раціонально. Усі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Територію закладу огороджено секціями загорожі, яка має задовільний стан.

Група має ізольований майданчик із зеленими насадженнями.
Опалювальна система перебуває в належному стані. В закладі забезпечується належний температурний режим (середня температура в деяких групах становить 18 градусів). З метою покращення температурного режиму у 2020 році в спальні були домонтовані ребра батерей та проведено проклейку термоїзоліційної плівки для зменшення енерговтрат на суму 1200грн., 2021 року за кошти Давидівської сільської ради замінено вікна 1 поверху на суму

Пральня забезпечена пральною машинкою автомат та праскою, гарячою та холодною проточною водою, в наявності 1 водонагрівальних бак. Харчоблок 2021 р вдалось додатково забезпечити холодильником та морозильною камерою і електроплитою на суму

Заклад дошкільної освіти забезпечено мийними та дезінфекційними засобами, які придбаються за рахунок відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради.

Групова кімната обладнана необхідними меблями в достатній кількості, в умивальних кімнатах є все необхідне для функціонування: унітази, змивні бачки, які знаходяться в робочому стані. 2020 року проведено заміну 2 із трьох бачків на суму 800 грн.

Група має запасний евакуаційний вихід.

Стан даху в закладі задовільний, стічні труби та ринви у 2021 році пройшли очистку та ізоляцію, підсилення допоміжним кріпленням( виклик люльки - 6000).

Система водопостачання знаходиться в задовільному стані.

Електрообладнання справне, постійно підтримується в робочому стані. Бойлер пройшов очистку, заміну нагрівального елементу орієнтовною вартістю 1400 грн. У закладі функціунує очисна система яка 2021 р. пройшла повний ремонт із заміною фільтрів, та зєднань вартістю - 2 400.

Каналізаційна система знаходиться в справному стані. У разі необхідності труби своєчасно замінюються. 2021 року пройшла повна викачка (800 грн.) прочистка та заміна труб загальною вартістю 4 000 грн.

Територія закладу та будівля постійно підтримуються в задовільному стані, проводяться поточні ремонти цоколю, благоустрій прилеглої території.
Щорічно проводяться поточні ремонти групи, кабінетів.
2021 року за рахунок відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради закуплено ноутбук та принтер.

Заміна віконних блоків

Львівська обл., Львівський район, с. Миколаїв, вул. Дучимінської Ольги 23а.